Działanie ośrodka narciarskiego Malá Úpa zakończone. /h3>
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za piękny sezon zimowy, za każdą wizytę oraz wspólne chwile na stoku. Doceniamy Waszą przychylność i cieszy nas, że byliście częścią kolejnego sezonu w Malé Úpie.
Dziękujemy i do zobaczenia ponownie w Malé Úpie.