Wystartowaliśmy z sezonem zimowym!
W sobotę 29.11. zainaugurowaliśmy sezon zimowy, uruchomiliśmy trasę Pomezky na całej długości i otworzyliśmy park dziecięcy. W sobotę pogoda nam nie sprzyjała, za to niedziela była nagrodą!
Działanie w kolejnych dniach:
1.12 – 5.12 – ośrodek nieczynny
od 6.12 czynne:
- trasa Pomezky i trasa U Kostela 400
- Park dziecięcy na Pomezkach
- Bistro Pomezky (dawniej Skimu House) w trybie rozruchowym
- Kawiarnia w Centrum Hořec – nowo: otwarte od 8:00 z możliwością śniadania lub zakupu skipasu KOMBI 4h; kawa gratis do zakupu
- Wypożyczalnia w Centrum Hořec
- Szkoła narciarska SKOOL – rezerwacja instruktora
w weekend 6.12–7.12 dodatkowo w ruchu:
- skibus na trasie Pomezky – Spálený Mlýn
Do zobaczenia!